Про мене

Про мене

Друзі, у своєму розвитку в якості психолога, для мене, перед усім, завжди була важлива практична користь будь-якої теорії, тому я працював і у державних клініках, у соціальних службах та міжнародних проектах. Мій загальний стаж психологічного консультування становить 21 рік.

Когнітивно-поведінкову психологію я вивчав у кращих московських викладачів «Інституту організаційної психології», котрі мають сертифікати Філадельфійського інституту когнітивної психотерапії та досліджень Аарона Бека.

Ігорь Лєсов психолог, медиччний капеллан

МІЙ ДОСВІД РОБОТИ

Дворічний курс з сімейного консультування я пройшов у американських фахівців, які працювали в Україні по проектам UNAIDS у 1998-2001 роках.

Також, я маю унікальний багаторічний досвід роботи на «кризовій лінії довіри». Це найвища планка для будь-якого психолога ефективно допомагати людям у стані гострої кризи маючи лише телефонний зв’язок, так що ми зможемо ефективно працювати по Скайпу.

Психологія – молода та дуже динамічна наука, яка вимагає від фахівця постійно тримати руку на пульсі останніх досліджень та досягнень, тому у моєму багажу є участь у більш ніж 70 ти навчальних тренінгів та семінарів, які проводили найбільш успішні сучасні фахівці у сфері психічного здоров’я, професори Альфрід Ленгле, Роберт Ліхі, Ігнатій Журавльов та ін. Неврози, депресія, підліткова криза, складності у стосунках – це все виклики, які я допоможу вам подолати.

ЧОМУ ВАЖЛИВО ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ САМЕ ДО МЕНЕ?

 1. Я проведу глибинне і якісне диагностування Ваших особистосних проблем, а, відповідно, буде зрозуміло, яка саме допомога вам необхідна.
 2. Після кожного консультування ви отримаєте основні тези нашої роботи та мої рекомендації у електронному вигляді.
 3. Ви не будете прив’язані до псизолога на все життя, ви самі побачите методи та механизмі того, що допоможе вам вирішувати проблеми самостійно, і надалі ви будете психологом самі собі – це новий рівень свободи.
 4. Не ставте собі ніяких диагнозів, просто прочитайте ці симптоми; якщо знайдете схожі, значит, я зможу вам допомогти:
 • Тривожність, різні страхи
 • Депрессія, відсутність бажання жити і розуміння, для чого
 • Проблеми у стосунках
 • Нав’язливі думки, панічні атаки
 • Ревність і страх бути покинутим
 • Проблеми після емоційної травми (ПТСР)
 • Проблеми у стосунках з дітьми